Західно - Український Дистрибуційний Центр
  ТОВ ТПП "Універсал"

Включає в себе філіали в 8 обл.центрах Зах.України. Філіали є незалежними юридичними структурами з власною адміністрацією,бухгалтерією,розрахунковим рахунком,логістикою.

4 філіали- Львів, Чернівці,Хмельницький та Івано-Франківськ- мають власні (не арендовані) складські та офісні приміщенн. Загальна площа складських приміщень складає більше,ніж 6тис.кв.м.

Марані (MARANI)

Marani (в перекладі – винний погріб) – місце святе для кожного грузина. Саме сюди доставляють урожай року з виноградників. Тут у дубових бочках і закритих в землю глиняних кувшинах (квеврі), оброблений умілими руками християнина, виноград перетворюється у божественний напій – грузинське вино.

Серія "Марані" - елітна серія "Тєлавського Винного погребу", створеного спеціально для України.

В Цинандальській мікрозоні, недалеко села Кондоли Тєлавського району розташовані виноградники АТ Тєлавський Винний Погріб". Історія підприємства почалася у 1915 році, коли на цьому місці з’явився винний погріб. На території ТВП і до сьогодні збереглися залишки старовинних квеврі. У 1975 році тут відбулася реконструкція и заснований "Курдгелаурський Винзавод". У 1995 році винний завод був переформований в АТ і повністю приватизований..

 на початок розділу
 
Дистрибуційний відділ Будівельний підрозділ Транспортний підрозділ Хімчистка Швейне виробництво