Західно - Український Дистрибуційний Центр
  ТОВ ТПП "Універсал"

Включає в себе філіали в 8 обл.центрах Зах.України. Філіали є незалежними юридичними структурами з власною адміністрацією,бухгалтерією,розрахунковим рахунком,логістикою.

4 філіали- Львів, Чернівці,Хмельницький та Івано-Франківськ- мають власні (не арендовані) складські та офісні приміщенн. Загальна площа складських приміщень складає більше,ніж 6тис.кв.м.

Теліані (TELIANI VALLEY)

Компанія «Теліані Велі» заснована у 1997 році на базі «Теліанського винного заводу марочних вин», збудованого у 1954 році в Цинандалі, поряд з Теліанськими виноградниками.

Вино «Теліані» червоне сухе виготовляється з відбірного винограду сорту Каберне-Совіньйон культивованого у Теліанській мікрозоні. Воно характеризуеться складним ароматом спілої вишні, чорносливу та черної смородини.

Вино «Мукузані» червоне сухе виготовлене із сорту Сапераві культивованого у мікрозоні Мукузані і Теліані. Воно має темно-гранатове забарвлення та сортовий аромат спілих ягід чорної смородини, сливи та ожини.

Вино «Напареулі» - червоне сухе виготовляється із сорту Сапераві. Воно відрізняється темно-гранатовим забарвленням з витонченим букетом чорниці, чорної смородини та солодких спецій.

Вино «Сапераві» червоне сухе виготовляється з однойменного сорту винограду. Характеризується свіжим сортовим ароматом чорної вишні, бальзаму і букетом спілих фруктів з відтінками нового дуба.

Хванчкара – червоне, природно-напівсолодке вино виготовлене з винограду сортів Александроулі і Муджуретулі, культивованих у Рача-Лечхумскій мікрозоні. В сортовому ароматі переважають яскраві відтінки малини та спілої вишні.

Кіндзмараулі – червоне, природно-напівсолодке вино виготовляється з винограду сорту Сапераві.

Оджалеші – червоне, природно-напівсолодке вино.

Ахашені – червоне природно-напівсолодке вино виготовляється з винограду сорту Сапераві.

Алазанська долина – червоне напівсолодке.

Вино «Піросмані» - червоне напівсухе.

«Телі» - біле, сухе. Букет: свіжі, однак інтенсивні аромати цитрусових/дині в гармонійному поєднанні з нотками горіха, ванілі та французького дуба.

Вино «Цинандалі» - біле, сухе виготовляється з сорту Ркацителі.

Вино «Цолікоурі» - біле сухе виготовлене із сорту Цолікоурі.

Вино «Мцване» біле сухе виготовляється із сорту «Мцване».

Вино «Тібаані» біле сухе виготовляється із сорту Ркацителі.

Вино «Напареулі» - біле сухе виготовлене з відбірного винограду Ркацителі.

Вино «Твіші» біле природно-напівсолодке виготовлене із сорту Цолікоурі.

Алазанська долина – біле напівсолодке вино виготовляється з винограду Ркацителі.

Вино «Тбілісурі» біле природно-напівсухе виготовляється із сортів Цолікоурі та Ркацителі.

Вино «Мтацмінда» рожеве напівсухе виготовлено із сортів Ркацителі та Сапераві. Воно виділяється вишуканим, легким гармонійним смаком з відтінками трояндових пелюсток та польових квітів.

  http://www.telianivalley.com/

 на початок розділу
 
Дистрибуційний відділ Будівельний підрозділ Транспортний підрозділ Хімчистка Швейне виробництво