Президент компанії- Віталій Новицький.
  Заснував ТОВ ТПП "Універсал" у 1997 році.

Компанія за швидкий проміжок часу трансформувала торгівельну діяльність у дистрибуторську і вже 13 років працює на ексклюзивних умовах з багатьма відомими виробниками. Серед них –  «Юнілевер», «Tchibo». В кожному з восьми обласних центрів Західної України підприємство має свої дистрибуційні фірми з власним транспортним господарством та складськими приміщеннями. В інших обласних  центрах інтереси компанії «Універсал» представляють дистрибюційні компанії .  «Універсал» - на ексклюзивних правах представляє в  на території Україні:
   • Концерн «MASPEX»(Польща) -  виробника  кавових напоїв та інших продуктів харчування (т.м. «La Festa»», «Brumi», «VAN», «Coffeeta», «Ekland»);
   • «Tetley Overseas Limited» - виробника чаю т.м. «Tetley»(Індія, Великобританія, Польща).
   • «Gimoka» - виробника натуральної кави;
   • LUBELLA S.A. – виробника макаронніх виробів «Lubella»;
   • WILBO – виробника рибної консервації т.м. «Neptun»

З 2001 року розпочав роботу новий структурний підрозділ – хімчистка «Універсал» у м.Хмельницькому.
Це перша хімчистка з новим рівнем сервісу, якості чищення та обслуговування. Запорукою успішного розвитку стало найсучасніше обладнання визнаних світових лідерів «АМА Universal», «Veit», «Imessa», передові технології та високоякісні хімічні реагенти виробництва Німеччини, Італії. Технологія чистки постійно вдосконалюється з огляду на швидку зміну моди на тканини, фурнітуру, оздоблення.
Такі ж підприємства зводяться в Чернівцях та Івано-Франківську, Львові. А всього їх років за три має бути вісім, в кожному обласному центрі західного регіону держави.
Будівельно-монтажне управління ТОВ ТПП "Універсал" як окремий функціональний підрозділ розпочало свою діяльність 4 січня 2005 року. БМУ є спеціалізованою проектною і будівельно-монтажною організацією, що була створена на базі ТОВ ТПП "Універсал". Маючи у своєму складі бригади робітників і фахівців, підрозділ виконує завдання з будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатації будинків і споруд, також створено проектний підрозділ. Розширюючи сферу своєї діяльності, організація працює як в м.Хмельницькому так і в регіонах, постійно вдосконалюючи свій професіоналізм і здобуваючи новий досвід, що ґрунтується на практичному впровадженні нових технологій, матеріалів та обладнання.
Також допоміжними є в «Універсалі» й транспортне господарство, яке налічує близько 60 одиниць різноманітної техніки – від легкової до великовантажної.
На нього покладено функції з доставки товарів до магазинів та регіональних дистрибуторів. Парк автопідприємства нараховує понад 70 одиниць техніки різного класу та різної вантажопідйомності. Більшу частину автопарку складають авто, виготовлені виробниками країн СНД. Надійність, економічність та невелика вартість технічного обслуговування та ремонту стало підтвердженням правильно обраного напрямку. Штат водіїв, який складається переважно із спеціалістів першого класу, своєчасно та надійно доставляють вантаж до місць призначення.
В 2004 році компанія відкрила новий напрямок діяльності -виробництво жіночої нижньої білизни.
У тому ж році світ побачили перші моделі й була зареєстрована ТМ «A JOUR». Сильна конкуренція в цьому сегменті ринку з перших днів зажадала високої якості вироблених товарів і рівня обслуговування клієнтів.
У рамках такої стратегії був спеціально розроблений проект і побудований виробничий корпус, при цьому за основу були взяті проекти провідних фабрик Франції, країни, що донині є законодавицею в галузі виробництва жіночої білизни. У квітні 2005 року був заснований Дім Модної Білизни «Ажур», основною метою якого стала розробка дизайну та створення колекцій жіночої білизни, які відповідають найактуальнішим тенденціям світової моди.
 
Дистрибуційний відділ Будівельний підрозділ Транспортний підрозділ Хімчистка Швейне виробництво