Контакти
  м. Хмельницький
вул. Правди, 6/1

Тел.:
(0382) 762423
Факс.:
(0382) 762423

 
З 2001 року розпочав роботу новий структурний підрозділ – хімчистка «Універсал». Це перша у місті хімчистка з новим рівнем сервісу, якості чищення та обслуговування. Запорукою успішного розвитку стало найсучасніше обладнання визнаних світових лідерів «АМА Universal», «Veit», «Imessa», передові технології та високоякісні хімічні реагенти
виробництва Німеччини, Італії.

Персонал хімчистки пройшов навчання на спеціалізованій хімчистці у Варшаві (Польша), регулярно відвідує тематичні семінари, виставки. Технологія чистки постійно вдосконалюється з огляду на швидку зміну моди на тканини, фурнітуру, оздоблення.

Основний принцип нашої роботи – досягнення максимальної якості в найкоротший термін, з мінімальними незручностями для замовника. На сьогодні хімчистка працює з широким асортиментом тканин, натуральним та штучним хутром, шкіряними виробами різної якості, килимами. Надаються послуги з чищення, прасування, відпарювання текстильних речей, хутра; чищення, фарбування, відновлення декоративного покриття виробів з натуральної шкіри, чищення килимів та килимового покриття, м’яких меблів, салонів авто, прибирання.


  Графік роботи хімчистки:
понеділок – п’ятниця з 8.30 до 20.00;
субота з 10.00 до 18.00;
неділя – вихідний.

 

З квітня 2008 року розпочав роботу приймальний пункт хімчистки «Універсал» в торговому центрі  «Таврія-В»  за адресою  вул. Зарічанська ,11/4.

  Графік роботи приймального відділу:

вівторок – п’ятниця з 10.00 до 18.00;

субота з 11.00 до 19.00;

неділя, понеділок – вихідний.

Здійснюється прийом замовлень на дому та доставка за бажанням замовника.

 Схема знаходження:

 
Дистрибуційний відділ Будівельний підрозділ Транспортний підрозділ Хімчистка Швейне виробництво