ТМ «A JOUR» належить багато профільному торгово-промисловому підприємству «Універсал». У 2004 році компанія розпочала новий напрямок діяльності – виробництво жіночої нижньої білизни. В цьому ж році побачили світ перші моделі і була зареєстрована ТМ «A JOUR».

Сильна конкуренція у цьому сегменті ринку з перших днів вимагала високої якості товарів, що виробляються та обслуговування клієнтів.

В рамках такої стратегії був спеціально розроблений проект та збудований виробничий корпус, при цьому за основу були взяті проекти ведучих фабрик Франції, країни, котра по сьогодні являється законодавчої в галузі виробництва жіночої білизни.

З самого початку цехи були оснащені найновішим виробничим обладнанням японської компанії JUKI, американської компанії UNION SPESIAL, німецьким обладнанням PFAFF MAUZER SPESIAL і PEGASUS.

Розкрій швейних виробів робиться з допомогою системи автоматичного проектування, в яку входять широкоформатний дигитайзер CALCOMP і плотер HEWLETT PACKARD.

Сучасна комп’ютерна техніка була установлена на всіх службах, починаючи з відділу дизайну, де народжувалися ідеї нових виробів, та закінчуючи відділом маркетингу, турботою якого з перших днів став збут продукції.

Продукція ТМ «A JOUR» виготовляється з високоякісних трикотажних полотен на основі волокон «Tactel» і «Meryl», еластичних тканин від «Noyon», «Potencier», «Iluna». Ми використовуємо оригінальну фурнітуру від «Travagliato», «Арта-Ф», кращих виробників Франції, Італії, Іспанії. Досить сказати, що у цих же виробників закуповують тканини і фурнітуру всесвітньовідомі торговельні марки.

Однак найбільшими інвестиціями Ажуру стали інвестиції в людей. На підприємстві працюють досвідчені технологи, конструктори, дизайнери, швачки, багато з них працюють «з першого дня» и пройшли всі етапи еволюції разом з підприємством.

Це кваліфіковані спеціалісти, більша частина котрих за підтримки підприємства навчалася у французьких спеціалістів і успішно використовує отримані знання на виробництві. Особливу увагу ми приділяємо розвитку і підвищенню кваліфікації наших конструкторів і дизайнерів. Де набираються досвіду та ідей європейські дизайнери, де вони можуть отримати інформацію про нові розробки в текстилі, фурнітурі, аксесуарах для білизни? – На виставках міжнародного рівня.

Уже два роки поспіль команда дизайнерів і конструкторів ТМ «A JOUR» є обов’язковим учасником міжнародних виставок і цей неоціненний досвід знаходить своє відображення в нових моделях ТМ.

Ось всього лише кілька фактів з короткої біографії Дому модної білизни:

  Квітень 2005 - презентація Дому модної білизни «A jour», підписаний контракт з дизайнером Олександром Васильєвим про розробку першої в Україні дизайнерської колекції жіночої білизни.
  Травень-червень 2005 – розробка колекції весна-літо 2006 Олександром Васильєвим і дизайнером «A jour» Світланою Шанті.
  Вересень 2005 – участь у престижній міжнародній виставці білизни, «Lyon, Mode City» (Франція), де колекція Дому модної білизни «A jour», визнана одною із найактуальніших.
  Вересень – колекція Дому модної білизни «A jour» стає володарем премії «Краща колекція білизни 2005 року» VIII Російського Фестивалю Моди «Бархатные сезоны в Сочи».

Ми розуміємо, що досвід, освоєння нових технологій і постійне удосконалення продукції – тільки таке поєднання може забезпечити нам стабільність бізнесу.

 
Дистрибуційний відділ Будівельний підрозділ Транспортний підрозділ Хімчистка Швейне виробництво