Кадрова політика.
Колектив
Запорукою успіху всіх напрямів бізнесу Західно - Українського Дистрибуційного Центру   ТОВ ТПП "Універсал є орієнтир на досягнення лідерських позицій в своїй області. Ми прагнемо до того, щоб приносити максимальну користь суспільству і державі через доведення до іделу наших стандартів роботи. Ці цілі стають реальними завдяки зусиллям і старанням фахівців, які є експертами в своїй області, володіють унікальним досвідом і знаннями. Основою для стійкого розвитку компанії є баланс між інтересами Компанії і очікуваннями її співробітників. Лише особистими стараннями кожного співробітника і зусиллями всього колективу компанії в цілому нам удається досягати поставлених цілей.
Кар’єра
 Підприємства Західно - Українського Дистрибуційного Центру  ТОВ ТПП "Універсал розвиваються завдяки зростанню професіоналізму співробітників. Навчання співробітників, підвищення їх кваліфікації - одна з пріоритетних умов побудови бізнесу. Розвиток і просування співробітників в філіалах підприємства  здійснюється відповідно до  результатів їх праці  і потреб організації. Переважна більшість керівників структурних підрозділів компанії - від менеджера до виконавчого директора зробили кар'єру усередині Компанії.
Умови праці
Всі філіали Західно - Українського Дистрибуційного Центру  ТОВ ТПП "Універсал працюють з дотримання норм законодавства - як на рівні здійснення економічної діяльності, так і на рівні стосунків з працівниками. 
• демократичний стиль управління, заснований на пошані особи і відвертості;
• дружня ділова обстановка в колективі, гармонія інтересів всіх категорій персоналу і компанії;
• ергономічні робочі місця, що враховують вимоги зручності, гігієни і дизайну. Офіси оснащені системою вентиляція і кондиціювання, зручними меблями, інтер'єр оформлений за участю дизайнерів;
• співробітники керівних ланок  забезпечуються мобільним зв'язком і службовим автотранспортом відповідно до посади і функціональних обов'язків. Компанія  має свій автопарк легкових автомобілів. Співробітникам оплачується використання особистого автотранспорту в службових цілях.
Керівництво компанії зацікавлене в довгострокових стосунках зі своїми співробітниками і готове завжди йти назустріч побажанням і потребам свого персоналу. Зберегти та примножити кадровий потенціал - пріоритетне завдання  кадрової політики компанії. Поліпшення  добробуту, турбота про зростання професійного рівня і здоров'я персоналу - основа процвітання компанії. Підприємство гордиться своїми кадрами, так само як і вони можуть пишатися місцем своєї роботи.

 

 
Дистрибуційний відділ Будівельний підрозділ Транспортний підрозділ Хімчистка Швейне виробництво