Сьогодні, щоб бути впевненим та достойно працювати на ринках автоперевезень, необхідно мати надійних партнерів та надійну техніку.

Маючи надійних партнерів – такі відомі фірми як “MASPEX”, “UNILEVER” – ідея створення сучасного автотранспортного підприємства виникла невипадково.
Стрімкий розвиток автотранспортного підприємства почався з 2001 року, коли стало відомо, що надійні чотири одиниці IVECO, Turbo Daily не можуть перекривати зростаючий обсяг перевезень товарів народного споживання. На основі цього був складений план стратегічного розвитку автотранспортного підприємства ТОВ ТПП “Універсал”. Основними видами його діяльності стали вантажні перевезення по Україні та країнах Європи, ремонт та сервісне обслуговування, продаж нових та б/в автомобілів європейського рівня, експедирування.
Основною базою автотранспортного підприємства стало місто Хмельницький. Парк автопідприємства нараховує понад 70 одиниць техніки різного класу та різної вантажопідйомності. Більшу частину автопарку складають авто, виготовлені виробниками країн СНД. Надійність, економічність та невелика вартість технічного обслуговування та ремонту стало підтвердженням правильно обраного напрямку. Це дає можливість щорічно поновлювати наш автопарк на 5 – 6 одиниць. Важко вказати напрямок, в якому б не рухалась наша техніка – це і Європа, і країни Прибалтики, і Росія. Ми являємося членами АсМАП і нам це дає можливість розширювати коло замовників та на рівних розмовляти з перевізниками цих держав.
На достатньо високому рівні у нас відпрацьовані такі напрямки, як Калінінград (Росія), Вроцлав (Польща), де ми маємо надійних партнерів по бізнесу. Здобутками транспортного підприємства є забезпечення ТНС-дистрибуцій ТОВ ТПП “Універсал” по західному регіону, що складає 60% вантажоперевезень.
Маючи в штаті професійно підготовлених спеціалістів по менеджменту та диспетчерів, ми також успішно налагоджуємо зв’язки зі східними регіонами нашої держави. Нашими послугами користуються клієнти з таких міст як Донецьк, Харків, Луганськ, Дніпропетровськ та інші великі і малі міста сходу України. Штат водіїв складається переважно із спеціалістів першого класу. Вони своєчасно та надійно доставляють вантажі на місця призначення.
Не можливо не відзначити нашу ремонтну базу та місця зберігання автотранспорту.
Пункт технічного ремонту та обслуговування мало чим відрізняється від типової авторизованої станції технічного обслуговування. В наявності 5 постів, що забезпечують сервісне обслуговування та ремонт автотранспорту на рівні вимог заводу-виробника. Ми маємо спеціалізовані інструменти, діагностичну апаратуру, устаткування, що забезпечує практично повний цикл ремонтних та відновлюваних робіт. До основних позитивів нашої ремонтної бази можна віднести проведення профілактичних робіт щодо технічного стану машин. Нашим успіхом є те, що в середньому трапляється 2 – 3 несправності на 10000км. Досвід та знання головного механіка та золоті руки автослюсарів дають можливість удосконалення агрегатів та механізмів транспортних засобів. Територія, якою забезпечено автотранспортне підприємство (близько 1500 м²), дає можливість утримувати техніку під навісами.
Транспортний підрозділ ТОВ ТПП «Універсал» постійно удосконалює свою роботу та завойовує авторитет у нових партнерів, а також шукає нові напрямки розвитку підприємства.

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
Дистрибуційний відділ Будівельний підрозділ Транспортний підрозділ Хімчистка Швейне виробництво